Žádné produkty v košíku.

Obchodní podmínky

Všeobecné obchodní podmínky při nákupu na www.slunnavinice.cz/eshop – úvodní ustanovení

1. Tyto obchodní podmínky platí pro nákup v internetovém obchodě www.slunnavinice.cz/e-shop. Podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího (provozovatele) a kupujícího (zákazníka).
2. Provozovatelem internetového obchodu s vínem a doplňkovým sortimentem je SLUNNÁ VINICE s.r.o., se sídlem: Kozlovská 192/6, 750 02, Přerov, IČO: 07610211

Objednávka

Objednávku může učinit Kupující přímo v internetovém obchodě nebo emailem na info@slunnavinice.cz. Poté, co Kupující dostane e-mailem potvrzení své objednávky, je objednávka na základě platných právních norem považovaná za uzavřenou kupní smlouvu a tedy za objednávku závaznou.

Ceny

Prodávající si vyhrazuje právo kdykoliv změnit ceny v obchodě bez předchozího upozornění zákazníků. Ceny uváděné na internetových stránkách jsou vždy platné a závazné v okamžik uskutečnění objednávky. Objednáním zboží již změna ceny v internetovém obchodě nijak neovlivňuje cenu, která byla uvedena v objednávce.
Všechny ceny uváděné na internetových stránkách obchodu jsou zobrazovány jako konečné. Společnost SLUNNÁ VINICE s. r. o. není plátcem DPH.

Způsoby platby

Kupující z České republiky mohou zboží zaplatit těmito způsoby:

• Platba online kartou společností ComGate Payments, a.s. 

https://www.comgate.cz/cz/platebni-brana

kontaktní údaje na společnost ComGate Payments, pro případné reklamace nebo dotazy k platbám:
ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267


• Platba předem na bankovní účet Prodávajícího. Platit může Kupující bankovním převodem. Objednávka je v tomto případě ze strany Prodávajícího vyřizována až od okamžiku připsání peněz na jeho bankovní účet

Dodací lhůty

Většinu nabízeného zboží je Prodávající schopen vyexpedovat do pěti pracovních dnů. Společně s obvyklou dobou dodání balíků kurýrní službou celková doba od objednávky k doručení zásilky Kupujícímu nepřesáhne 1 týden. Prodávající nemůže ovlivňovat doručovací doby kurýrní služby.
V případě, že Prodávající není schopen zajistit vyexpedování zboží do jednoho týdne, kontaktuje Kupujícího, informuje jej o prodloužené dodací lhůtě a domluví s Kupujícím způsob realizace této objednávky.

Způsob dodání

Zboží Prodávající zasílá kurýrní službou nebo vlastní autodopravou, která Vám zboží přiveze na místo určení Zboží je vždy zabaleno tak, aby nedošlo k poškození originálního obalu ani samotného zboží.
K objednávce jsou připočteny náklady na expedici ve výši 180 Kč, při nákupu nad 2 000,- hradí dopravu Prodávající.

Odstoupení od smlouvy ze strany Kupujícího

Zrušit objednávku před expedicí je možné kdykoliv na základě e-mailu odeslaného Kupujícím na e-mailovou adresu Prodávajícího, tedy info@slunnavinice.cz nebo telefonicky na čísle +420 608 123 390.
Dle zákona 367/2000 Sb. má Kupující právo od smlouvy odstoupit do 14 dnů od převzetí plnění bez udání důvodů. Zboží musí být vráceno na adresu Prodávajícího jako obyčejný balík. Zásilky vrácené formou dobírky nebudou přijaty. Zboží včetně originálního obalu musí být v bezvadném stavu, nepoškozeno, neporušeno, nepoužito, včetně všech dokladů, návodů, záručních listů, apod., schopno další distribuce. Součástí vracené zásilky musí být kopie dokladu o koupi v našem obchodě slunnavinice.cz – faktura.
Na základě takto vráceného zboží budou Prodávajícím neprodleně vráceny i peníze za objednané zboží a to ve výši částky, za kterou bylo zboží koupeno. V případě nedodržení výše uvedených podmínek nebude Prodávající schopen akceptovat odstoupení od smlouvy a zboží bude vráceno na náklady Kupujícího zpět.
Na vrácení zboží je potřeba předem upozornit e-mailem Prodávajícího a to ve znění „Chci jednostranně odstoupit od smlouvy ze dne DD.MM.RRRR číslo (číslo objednávky) a požadují vrácení uhrazené částky za zboží na účet číslo (vaše číslo účtu). Datum a podpis“

Odstoupení od smlouvy ze strany Prodávajícího

Prodávající je oprávněn zrušit objednávku (po předchozí dohodě s Kupujícím) zejména v případech
• kdy má oprávněnou pochybnost o skutečné identitě Kupujícího,
• kdy není schopen doručit zboží v daném termínu,
• v případech, že se zboží již nevyrábí nebo nedodává
V případě, že Kupující zaplatil již část nebo celou část kupní ceny, bude mu tato částka v co nejkratším termínu převedena zpět na jeho účet nebo adresu.

Reklamační řád

Reklamace budou vyřízeny v souladu s právním řádem ČR a to do 30 dnů od obdržení reklamace (zásilky). Veškeré reklamace musí být bezodkladně uplatněny, a to telefonicky, případně e-mailem.
Kupující je povinen předložit spolu s vadným výrobkem také doklad o zaplacení. Záruka se nevztahuje na vady způsobené nesprávným skladováním. To znamená, že se vztahuje pouze na zjevné vady chuti a vzhledu. Zboží musí být vráceno v původním obalu, v láhvi plné nejméně do 2/3 obsahu a uzavřené původní zátkou. V případě zjištění oprávněné reklamace bude zboží vyměněno kus za kus nebo bude dle dohody s Kupujícím vrácena cena zboží. Do této částky se nezapočítává cena balného a poštovného. V případě neoprávněné reklamace bude zboží zasláno Kupujícím zpět na jeho náklady

Prohlášení o ochraně dat

Veškerá data získaná od Kupujících / zákazníků / jsou považována za jeho osobní a vztahuje se na ně ochrana podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.
SLUNNÁ VINICE s.r.o. prohlašuje, že data shromážděná na základě objednávek neprodá ani jiným způsobem neposkytne třetí straně. Dále nepoužije tato data k dalším komerčním účelům. Na přání Kupujícího / zákazníka / bez udání důvodů, jeho osobní data vymaže z databáze zákazníků.
Pokud je to v souvislosti s realizací objednávky nebo propagací nabídky našich vlastních produktů a služeb nutné, poskytujeme Vaše údaje našim partnerským společnostem za účelem péče o zákazníky, dodání zboží a plnění smluvních ujednání. Své partnery si pečlivě vybíráme a především jim nedovolujeme předávat údaje našich zákazníků třetím osobám za účelem podnikání.

#pijuslunce
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram